Organigrama
Organigrama - Càrrecs directius
CàrrecMembres
DirectorVÍCTOR PEREZ GARCIA
SecretàriaCARME JOSE BUSQUETS
Cap d'estudisJOAN REIXACH OLIVE
Coordinadora pedagògicaANNA SUNYER ESQUERRÀ
Cap d'estudis adjuntDAVID MARTÍ SUBIROS
Organigrama - Càrrecs de coordinació
CàrrecMembres
1r ESOEVA COLOMÉ PLANAGUMÀ
2n ESOMARTA CARRERAS MASO
3r ESOJUDITH TORRENT POCH
4t ESOGEMMA CAJA MARTÍNEZ
BatxilleratJAUME VILA FRIGOLA
Cicles FormatiusPERE HIDALGO SANTOS
ActivitatsISABEL FELIU SUBIRANA
Informàtica TACNARCÍS BARTIS BOSCH
Riscos LaboralsMAITE SOLA MONTSERRAT
Orientació SARA CABARROQUES GÜELL
Esport EscolaMARIONA DURAN SERRATS
MoodleJOAN CAROL TARRUS
BibliotecaMARIA FERNANDEZ POU
iEducacióJOAN REIXACH OLIVE
Organigrama - Consell Escolar
CàrrecMembres
PresidentVÍCTOR PEREZ GARCIA
Cap d'EstudisJOAN REIXACH OLIVE
Representants del claustre del professorat SARA CABARROQUES GÜELL
 JOAN CAROL TARRUS
 MARTA CARRERAS MASO
 M TERESA CELS FELIP
 MARC JUAN ALERT
 IMMA VERDAGUER GIRONÈS
 XAVIER XARGAY OLIVA
Representant del PASPERE PALMADA BADIA
Representants de l'alumnatGael Arasa Cecília
 Andreu Boix Pagès
 Clàudia Masachs Dilmé
Representants de pares i pares de l'alumnatJosep M Casado León
 Enric Gratacós Prat
Representant de l'AMPAMario Romeo Luque
SecretàriaCARME JOSE BUSQUETS
Organigrama - Tutories
CàrrecMembres
1r ESO AEVA COLOMÉ PLANAGUMÀ
1r ESO BJORDI GRABULOSA DARNÉ
1r ESO CSUSANA ORTEGA CORTIJOS
1r ESO DADRIANA BERENGUER MILLANES
2n ESO AMARTA CARRERAS MASO
2n ESO BSONIA GONZALEZ RAYA
2n ESO CROGER FABREGAT VALL
Aula Oberta 3rEDUARD CASADEVALL CARRERAS
3r ESO AMARIONA COLL FONT
3r ESO BJOSEP KOSTOPOULOS RAMI
3r ESO CJUDITH TORRENT POCH
Aula Oberta 4tRAFAEL FERRE MALAGÓN
4t ESO ANÚRIA VALENTÍ VALLS
4t ESO BSÍLVIA TORRENT FERRER
4t ESO CGEMMA CAJA MARTÍNEZ
4t ESO DJOSEP GRATACOS GUILLEN
1r Batxillerat AMARIA ÀNGELA VINARDELL PUIG
1r Batxillerat BJAUME DOMÈNECH PLANA
1r Batxillerat CROSA MILLA MASANAS
2n Batxillerat AMARIA FERNANDEZ POU
2n Batxillerat BMIQUEL CASTILLO CARBONELL
CFGM Conducció activitats físiques i esportivesGREGORI TARRÉS BARNADA
1r CFGS Ensenyament i animació socioesportivaMARC JUAN ALERT
2n CFGS Animació activitats físiques i esportivesINÉS ERITJA REAL
Organigrama - Caps de departament i seminari
CàrrecMembres
Biologia i GeologiaM TERESA CELS FELIP
Ciències SocialsJOSEP LLUIS MARTÍNEZ MASFERRER
DibuixLAIA MOLERA TUBERT
Educació FísicaMARTA ROMAGOSA TUSET
FilosofiaJORDI GIRBAU LÓPEZ
Física i QuímicaJOSEP KOSTOPOULOS RAMI
Llengua AnglesaIMMA VERDAGUER GIRONÈS
Llengua CastellanaXAVIER XARGAY OLIVA
Llengua CatalanaMARIA FERNANDEZ POU
Llengua FrancesaISABEL FELIU SUBIRANA
Llengües ClàssiquesMARTÍN FABREGA VILA
MatemàtiquesENRIC EDO FERNÁNDEZ
MúsicaCARME MONELLS LAQUÉ
OrientacióSARA CABARROQUES GÜELL
TecnologiaJOAN CAROL TARRUS
Ensenyaments d'esportsJESÚS ESCOSA BAIXERAS
Activitats físiques i esportivesMARC JUAN ALERT